Váraljai Bakancsos  Házak az Ifjúsági Táborban

Váraljai Bakancsos Házak az Ifjúsági Táborban

A Váraljai Ifjúsági Tábor 1978-ban épült Váralja külterületi részén, a Váraljai Parkerdő határában. A Mecsek keleti részén fekvő, festői szépségű, nagy kiterjedésű erdővel körül ölelt, mintegy 3 hektár nagyságú táborterület ideális kikapcsolódási lehetőséget nyújt baráti társaságok, egyéni turisták, családok, iskolai kirándulások, civil-és sportszervezetek részére.

A táboron belül 3db, igényesen felújított apartmanház áll az egyéni turisták, családok, baráti társaságok rendelkezésére, melyekben összesen 12 fő szállásolható el ( 3×4 fő).  Az apartmanok (konyha, nappali és fürdőszoba ) kényelmes szállást nyújtanak a természet és a túrázás szerelmeseinek, ahol még étkezést is igényelhetnek. Nagy kiterjedésű, állandóan ápolt, zöld területen sátorozásra is lehetőség van.

Cím: 7354 Váralja, Parkerdő
Kapcsolattartó: Bonyhádi Sportcentrum
Telefonszám: +3674452033
E-mail: varaljaitabor@gmail.com
Web: https://bonyhadisportcentrum.hu/letesitmenyek/ifjusagi-tabor-varalja-2.html

Szállásár:
Felnőtt ár: 4.300 Ft/fő/éj + IFA 200 Ft/fő/ (18-70 év)
Gyermek ár: 2-12 éves korig 3.000 Ft/fő/éj
2 éves kor alatt a szállás ingyenes

Étkezés:
reggeli : 559Ft/fő/nap
ebéd: 1.143 Ft/fő/nap
uzsonna:  279 Ft/fő/nap
vacsora:  845 Ft/fő/nap

Ifjúsági Tábor
A táborban lehetőség van gyerekek táboroztatására .
A tábor szálláskapacitása 96 férőhely, ebből 60 férőhely teljesen felújított.
További kérdés esetén, illetve árajánlat kérése ügyében keresse a Bonyhádi Sportcentrum munkatársait a fenti elérhetőségeken!

Ugrás a lap tetejére